Birmovanci, 26.4. sv. omša o 18:30 a po nej katechéza na fare

Úvodná stránka

Sväté omše v 31. týždni cezročného obdobia (B)

2.XI. pondelok
17.00 Za + kňaza Mons. Alexeja Izakoviča (14. výročie) i za všetkých + kňazov - farárov, pôsobiacich v našej farnosti

3.XI. utorok
17.00 Za + Františka Kulifaja

4.XI. streda
17.00 Za + Michala a Teréziu Mrvových

5.XI. štvrtok
17.00 00 Za + Ivana Martešíka (1. výročie)

6.XI. piatok
17.00 Za + Jozefa Tešoviča a rodičov

7.XI. sobota
15.00 Za živých a + členov rodiny Peškovej
16.00Fatimský posvätný ruženec

Upratovanie kostola č.d. 2 - 27

8.XI. 32.Nedeľa cezročného obdobia (B)

8.00 Za zdravie a Božie požehnanie pre Vincenta
9.15 Za farníkov

• V nedeľu 1.11.2009 o 14.00 Posvätenie ruženecových tajomstiev a preukazov člena Ružencového bratstva, modlitba posvätného ruženca, odovzdávanie členských preukazov a jednotlivých ružencových tajomstiev na mesiac november.

• 15,00 Dušičkova pobožnosť na cintoríne

• Po skončení dušičkovej pobožnosti budeme posväcovať nové náhrobné kríže a pomníky. Ktorí nemáte ešte posvätený nový náhrobný kríž a pomník nad hrobami vašich zosnulých, budete mať možnosť nás osloviť a zavolať priamo na cintoríne. Odporúča sa, aby pri tomto úkone posvätenia boli prítomní viacerí členovia z rodiny zosnulého alebo zosnulých..

• Spovedanie pred prvým piatkom a v dušičkovom období

V pondelok až piatok od 16,30 h.

• Ponúkame:
    Modlitebná kniha: "Ruženec. S Máriou kontemplovať Krista" - obsahuje základné informácie o Ružencovom bratstve a výber dôležitých častí listu pápeža Jána Pavla II. o ruženci - Rosarium Virginis Mariae. Jadrom knihy sú biblické rozjímania k jednotlivým tajomstvám ruženca, pridané sú rôzne modlitby k Panne Márii a k dominikánskym svätým, a tiež modlitby za zosnulých. Posledná časť obsahuje hodinky k Ružencovej Panne Márii. Cena knihy je 5,- EUR. Ružencový kalendár 2010, nástenný, s maľbami blahoslaveného dominikánskeho maliara Fra Angelika. Cena kalendára je 2,- EUR. Knihu a kalendár si môžete zakúpiť v sakristii.